Upisi u 1. srednje u šk. god. 2024./25.

Upisi 8. razreda u 1. razred SREDNJE ŠKOLE u šk. god. 2024./25. 

Važni datumi:

Opis postupaka Datum
• Početak prijava redovitih učenika u sustav 27. 5. 2024.
• Početak prijava obrazovnih programa 28. 6. 2024.
• Završetak prijave obrazovnih programa koji zahtijevaju dodatne provjere 28. 6. 2024.
• Rok za dostavu dokumentacije redovitih učenika (stručno mišljenje HZZ-a i ostali dokumenti kojima se ostvaruju dodatna prava za upis) 4. 7. 2024.
• Završetak prijava obrazovnih programa

 

 

8. 7. 2024.
• Objava konačnih ljestvica poretka 10. 7. 2024.
• Dostava dokumenata koji su uvjet za upis u određeni program obrazovanja (potvrda školske medicine, potvrda obiteljskog liječnika ili liječnička svjedodžba medicine rada i ostali dokumenti kojima su ostvarena dodatna prava za upis) srednje škole, dostavlja se elektroničkim putem srednje.e-upisi.hr ili dolaskom u školu na propisani datum

• Dostava upisnice u srednju školu u koju se učenik upisao (škole same određuju točne datume za zaprimanje upisnica i dodatne dokumentacije unutar ovdje predviđenog razdoblja i objavljuju ih u natječaju te na svojoj mrežnoj stranici i oglasnoj ploči škole), dostavlja se elektroničkim putem srednje.e-upisi.hr ili dolaskom u školu na propisani datum

10. – 12. 7. 2024.