Kad se udruže snage roditelja i učitelja

Svjetski dan učitelja – 5.10.2022.
4. listopada 2022.
Nastava TZK na Gradskim bazenima Marija Ružić
11. listopada 2022.

Kad se udruže snage roditelja i učitelja

Spojiti ugodno s korisnim, oduvijek je bio dobar recept za uspješno obavljanje različitih poslova.

Vodeći se upravo tim geslom, obavljen je odličan posao renovacije i osvježenja novim bojama u Područnoj školi Sveti Juraj u Trnju. Snage su spojili vrijedni roditelji i učiteljice škole Ana, Sandra i Tanja. Svega toga ne bi bilo bez ravnatelja Damira Kovačića koji nas je opskrbio svim potrebnim materijalom za rad te zasukavši rukave, prionuo zajedničkom poslu. Red rada, red usputnog ćaskanja, finih toplih klipića kuharice Marije polučilo je izvrsne rezultate. Muški dio primio se posla oko bojanja vanjske ograde, premještanja namještaja i bojanja zidova, dok se ženski dio ekipe bavio bojanjem vješalica i lamperije.

Radna akcija obavljena je uspješno te je spontano dogovoreno da novi susret zakazujemo tijekom zimskih praznika.

Zahvaljujemo roditeljima što su pokazali entuzijazam i uložili trud i vrijeme da boravak djeci u našoj školici bude ljepši i ugodniji.