Međunarodni projekt Naša mala knjižnica

Halloween in our school
3. studenoga 2021.
Obavijest vezana uz odvijanje nastave od 8.11.2021.
5. studenoga 2021.

Međunarodni projekt Naša mala knjižnica

 

Ove školske godine učenici 4. h sudjelovat će u međunarodnom čitalačkom projektu pod nazivom Naša mala knjižnica. Projekt je  usmjeren na popularizaciju čitanja među djecom s ciljem da se djeca potaknu na čitanje uz promišljanje i aktivno sudjelovanje u stvaranju publike koja razmišlja, analizira i usmjereno djeluje na svim područjima društvenog života. Učenici su za potrebe projekta osmislili i uredili svoj kutić za čitanje te uz komplet od 6 knjiga priznatih svjetskih autora i ilustratora dobili i tematske kreativne knjižice koje zanimljivim zadacima i likovnim izazovima potiču djecu na stvaranje i izražavanje, razvoj svijesti o sebi i svojoj okolini, jačanje samopouzdanja i stvaranje vlastitog mišljenja. Projekt provodi Ibis grafika, a voditeljica i organizatorica projekta koja će s djecom čitati knjige i provoditi aktivnosti je učiteljica Anastazija A. Balent.