Nacionalni projekt “Čitanjem do zvijezda”

Posjet DVD-a Palinovec
10. svibnja 2024.
Terenska nastava učenika predmetne nastave u Karlovcu
16. svibnja 2024.

Nacionalni projekt “Čitanjem do zvijezda”

U petak, 10.svibnja 2024.godine u Srednjoj školi Čakovec održana je 15.sezona Nacionalnog projekta za poticanje i promicanje kulture čitanja „Čitanjem do zvijezda“. Našoj je školi pripala čast da svečano otvori natjecanje. U svečanom programu sudjelovali su članovi zbora OŠ Hodošan i Petar Kuhanec učenik 6.a sa solo točkom na klaviru. Program su vodili Dina Košak i Petar Kuhanec učenici 6.a. Na portalu www.medjimurski.hr objavljen je članak koji možete pronaći na linku: https://medjimurski.hr/foto-video-u-srednjoj-skoli-cakovec-otvoreno-nacionalno-natjecanje-citanjem-do-zvijezda/.

Lidija Kovačić Faić, dipl.bibliotekar