Nagrađeni na temu ‘Katastrofe i snage sustava civilne zaštite’

Model nastave
25. ožujka 2021.

Nagrađeni na temu ‘Katastrofe i snage sustava civilne zaštite’

Dodjela nagrada za natječaj za izradu likovnih, literarnih i foto radova djece i mladih predškolskog, osnovnoškolskog i srednjoškolskog uzrasta te djece i mladih s posebnim obrazovnim potrebama

„Saki je za nekaj samo mi smo za se!“

Na natječaj je pristiglo 487 radova.

Nera Košak iz OŠ Hodošan za svoj likovni rad osvojila je nagradu na državnoj razini – ni više ni manje nego 1. mjesto.

Nagrade na istom natječaju na županijskoj razini u kategoriji osnovnih škola Međimurske županije: za najuspješnije likovne radove nagrade i priznanja dodijeljena su Neri Košak iz 4.h razreda i Lani Zadravec iz 5.h razreda. Nagradu i priznanje za najbolje literarne radove dobili su Petar Kuhanec iz 1.h razreda i Ella Strahija iz 5.h razreda OŠ Hodošan. Priznanja su uručena i mentorima, a oni su Anastazija Anka Balent, Nenad Kipke i Dragutin Balent.

Nera Košak, 4.h