Nikola Kovač županijski prvak iz Informatike u kategoriji digitalne kompetencije 5. razred

Prvi dio poklona dobrodošlice za djecu, izbjeglice iz Ukrajine
16. ožujka 2022.
Županijsko natjecanje iz Biologije
17. ožujka 2022.

Nikola Kovač županijski prvak iz Informatike u kategoriji digitalne kompetencije 5. razred

Naši učenici pod  mentorstvom učiteljice Jasminke Horvat ostvarili su odličan uspjeh na natjecanju iz informatike. Nikola Kovač iz 5. razreda u kategoriji Digitalne kompetencije 5. razredi osvojio je 1. mjesto. Od ostalih sudionika natjecanja u kategoriji  Razvoj softvera naš tim s projektom Trip bot u sastavu Ivana Pozderec i Matija Čavlek su prema neslužbenim rezultatima u top dva rada. U kategoriji digitalne kompetencije 6. razredi  Samuel Furdi je osvojio 15. mjesto a Simon Pandur 18. mjesto.