Obilježavanje Hrvatskog olimpijskog dana

Završili radovi na zamjeni pločica, zamjeni vodovodnih cijevi te uvođenju tople vode
9. rujna 2021.
International Dot Day 2021
18. rujna 2021.

Obilježavanje Hrvatskog olimpijskog dana

U našoj školi Hrvatski olimpijski dan obilježen je biciklijadom.  Učenici od 5.- 8. razreda zajedno sa svojim učiteljima biciklirali su rutom od škole do Zelengaja i natrag. Kolonu je pratila i policija kako bi  što sigurnije stigli na odredište. Učenici su odslušali i kratko predavanje  policije o sigurnosti u prometu i prevenciji nasilja.

Predavanje je održao naš kontakt policajac Spomenko Gojsek. koji je zajedno sa ravnateljem škole podijelio prigodne poklone za sve učenike i učitelje.

Na prekrasnom prostoru Zelengaja učenici su se natjecali u raznim sportskim igrama pod vodstvom učitelja Tjelesne i zdravstvene kulture Tomislava Horvata.  Vrijeme je bilo idealno a kako je sve skupa izgledalo pogledajte na slijedećim fotografijama.


Galerija slika