Učenici uređivali prizemlje škole
15. lipnja 2022.
Kampiranje i terenska nastava učenika OŠ Hodošan i OŠ Orehovica
21. lipnja 2022.

Obilježen Dan škole

Dana 17.6. 2022. obilježen je Dan škole, i to na vrlo zanimljiv i drugačiji način. Započeli smo priredbom  koju su pripremile učiteljice razredne nastave sa svojim učenicima. U drugom dijelu družili smo se s roditeljima kroz različite zanimljive radionice koje su pripremili učitelji predmetne nastave. Ukupno je bilo 10 radionica: Aromaterapija (Kristina Vrabec, Ivana Strbad), Igrajmo se riječima (Sandra Premuš Lepen, Mirjana Štrok, Tanja Trojko), Vokabular u pokretu (Ksenija Vugrinec Krumpić, Sandra Balent), Čovječe, mikrobitaj se!(Jasminka Horvat, Bojana Mihocek), Slikaonica (Ivan Mladenović), Igre naših starih (Sanja Rašan, Karmenka Meglić),Fototransfer( Valerija Štampar, Ljubica Ilijaš), Umni izazovi (Željka Tot, Mihael Zelić), Od otpada do tehničke tvorevine( Krisitjan Ovčarić), English Quest (Denis Kirić). Na kraju smo se svi dobro razgibali na radionci Tjelesne i zdrastvene kulture pod vodstvom učitelja  Tomislava Horvata. Kako bi sve teklo  koordinirano pobrinula se naša knjižničarka Lidija Kovačić Faić. U nastavku pogledajte kako je to izgledalo.

Priredba:

Radionice: