Plišanci za djecu Pedijatrije

Dabar 2021 – Međunarodno natjecanje iz informatike i računalnog razmišljanja
28. studenoga 2021.
Sv. Nikola i Krampus posjetili našu školu
6. prosinca 2021.

Plišanci za djecu Pedijatrije

Učenici 8.razreda OŠ Hodošan su se u sklopu svog projekta „ I ja volontiram“ pridružili projektu KBC-a Rebro „Igračkom do dječjeg osmijeha“ te uz pomoć razrednice u svojoj školi organizirali akciju prikupljanja plišanih igračaka. Na svaku prikupljenu igračku zalijepili su poruku ohrabrenja koju su ručno napisali. Akciji su se odazvali učitelji, djelatnici te ostali učenici škole koji su dobrovoljno oprali, zamotali i donijeli neke od svojih plišanaca. Plišane igračke su donirali KBC-u Zagreb želeći razveseliti male uplašene pacijente prilikom dolaska na pregled i tijekom boravka u bolnici.

Naravno, nisu zaboravili ni djecu Pedijatrije Županijske bolnice u Čakovcu pa su tri velike kutije plišanaca donirali i njima kako bi i njihovi mali pacijenti ohrabrili i razveselili.