Predavanje Gljivarskog društva “Smrčak”

Integrirani dan „Dan jabuka“
21. listopada 2022.
Vijeće učenika naše škole održalo radni sastanak u izletištu Zelengaj
30. listopada 2022.

Predavanje Gljivarskog društva “Smrčak”

Učenici OŠ Hodošan, polaznici Mladih biologa 21.10.2022. sudjelovali su na predavanju i izložbi gljiva, Gljivarskog društva Smrčak u OŠ Tomaša Goričanca. Naučili smo puno toga iz područja mikologije, a još je zanimljivije bilo uživo upoznati neke od najfinijih, najotrovnijih i najneobičnijih gljiva. Nakon veoma zanimljivog i iscrpnog predavanja prošetali smo poučnom stazom u dvorištu škole. Lijep sunčan dan završen je ručkom i druženjem s učenicima iz OŠ Orehovica, OŠ Domašinec, OŠ Donja Dubrava, OŠ Mursko Središće te domaćinima.
Bilo je lijepo upoznati nove prijatelje i steći nova znanja.
Hvala domaćinima na hvalevrijednom ugošćivanju!