Obilježen Dan sporta
28. svibnja 2021.
Učiteljice Anastazija A. Balent i Suzana Košak uspješno su završile online edukacijski program
7. lipnja 2021.

Projekt Generacija NOW

I ove godine Institut za razvoj i inovativnost mladih (IRIM) nastavlja uspješnu dugogodišnju suradnju s Hrvatskim telekomom kroz uključivanje 75 novih institucija u projekte Internet of Things (IoT). U šk. g. 2020./2021. OŠ Hodošan bila je jedina odabrana škola u Međimurskoj županiji. Učenici naše škole imali su priliku koristiti raznovrsnu Arduino opremu. Arduino je vodeće svjetsko ime kada pričamo o realizaciji „uradi sam“ projekata u području elektrotehnike, automatike, robotike te inženjerstva općenito.

U projektu su sudjelovali Ema Jesenović, Iva Šikač, Stela Horvat, Velina Šegović i Dino Blagus iz 6. a razreda te Dorian Čavlek i Matija Čavlek iz 6. b razreda. Mentorica im je bila učiteljica informatike Jasminka Horvat.