Posjet gradu heroju
6. lipnja 2022.
Međunarodni projekt Naša mala knjižnica
14. lipnja 2022.

Škola u prirodi

Red dobre volje, zabave, novih znanja i  nezaboravnih morskih uspomena …sve su to doživjeli naši učenici četvrtih razreda koji su sa svojim učiteljicama Anastazijom Balent, Tanjom Šimunić i Ljiljanom Zelenić proveli četiri prekrasna dana Škole u prirodi. Odredište im je bila Duga Uvala u Istri, a svakodnevno su imali posjete različitim mjestima. Tako su posjetili i razgledali grad Pulu, imali edukativne radionice na Rtu Kamenjak, spustili se u jamu Baredine pokraj Poreča te brodom otišli na Brijune- nacionalni park koji ih je očarao svojom ljepotom.

Uz sve to, nisu propustili ni čari kupanja u moru. Uživali su u sunčanju, plivanju i ronjenju.

Dio atmosfere donosimo vam kroz fotografije!