Školsko natjecanje iz engleskog jezika

U petak 12. siječnja 2024. godine u školama diljem Hrvatske održano je Natjecanje iz engleskog jezika u organizaciji Agencije za odgoj i obrazovanje. U našoj školi sudjelovalo je troje učenika sedmog i četiri učenika osmog razreda. Županijsko je povjerenstvo pregledalo rješenja te sa zadovoljstvom možemo potvrditi da su Eva Bukal i Nikola Kovač, učenici sedmog razreda, pozvani na županijsku razinu natjecanja koja će se održati 13. veljače ove godine. Domaćin će biti OŠ Hodošan, a pozvano je dvadeset najviše plasiranih učenika sedmog te dvadeset i troje učenika osmog razreda iz cijelog Međimurja. Također je vrijedno napomenuti da naš Nikola za sada drži vrh ljestvice s najvećim brojem bodova u županiji! Čestitamo svim sudionicima Natjecanja, a pozvanima na sljedeću razinu želimo puno uspjeha u rješavanju.

Rezultati detaljno 7.r – SVI

Rezultati detaljno 8.r – SVI