Vijeće učenika naše škole

Sveti Nikola u našoj školi
10. prosinca 2023.
Obuka neplivača za učenike trećih razreda
12. prosinca 2023.

Vijeće učenika naše škole

Vijeće učenika sastavljeno je od 30 članova (po jedan predstavnik svakog razrednog odjela, a svaki razred ima i zamjenika predstavnika koji sudjeluje u radu Vijeća ako predstavnik ne može biti prisutan). Blagajnici predmetne nastave uključeni su u sastanak, pošto su kroz školsku godinu često zaduženi različitim obavezama. Svrha učeničkog vijeća je ostvarivanje bolje suradnje učenika i njihovo lakše i izravnije komuniciranje s učiteljima i rad na poboljšanju života u školi i zajednici. Vijeće učenika sastaje se jednom do dvaput godišnje. Naša Vijeća učenika uvijek su jedva i rado dočekana, već i prvašići znaju što se tu podrazumijeva! Pedagoginja je održala radionicu poslije koje je slijedila najveća sreća u obliku prefine pizze!  To se zove savršeni završetak lijepog zimskog sunčanog dana.