XVI. jubilarni susret učenika, roditelja, djelatnika i prijatelja Škole

Rad na eTwinning projektima
16. ožujka 2024.
Hippo Olimpijada
24. ožujka 2024.

XVI. jubilarni susret učenika, roditelja, djelatnika i prijatelja Škole

Poštovani,

kao uvod u uskrsne dane Osnovna škola Hodošan na Cvjetnicu 24. ožujka  organizira  šesnaesti susret učenika, roditelja, djelatnika i prijatelja Škole pod nazivom Pisanica.

Tradicionalno, s početkom u 9,30 sati, održava se Sveta misa koju vodi župnik Župe Sveti Juraj u Trnju vlč. Darko Kelemenić.  U pratnji Mise sudjelovat će župni zbor. U osiguranju objekata pomaže vatrogasna mladež  DVD-a Hodošan.

Nakon mise u športskoj dvorani  otvara se  izložbeno-donacijski sajam uskrsnih pisanica, čestitki i vrijednih predmeta. Kupovanjem ukrasnih jaja, kolača, , ukrasa,  tjestenine, cvijeća i mnogih drugih iznenađenja iz godine u godinu značajno se poboljšavaju higijenski i materijalni uvjeti za boravak učenika u matičnoj školi u Hodošanu te područnim odjelima Sveti Juraj u Trnju i Palinovec.

Raspored štandova i vremenik