Županijsko prvenstvo osnovnih i srednjih škola u krosu

Naše učenice uspješne mažoretkinje
25. listopada 2021.
Jesenski odmor i organizacija nastave 4. i 5. studenog 2021.
1. studenoga 2021.

Županijsko prvenstvo osnovnih i srednjih škola u krosu

Podturen je 26.10.2021. bio domaćin Županijskog prvenstva za osnovne i srednje škole Međimurja u krosu, na kojem je sudjelovalo 17 osnovnih i 7 srednjih škola sa ukupno 243 sudionika. U konkurenciji osnovnih škola kod 5. i 6. razreda najbolja je bila OŠ I.G.Kovačić Sveti Juraj na Bregu kod djevojčica te OŠ Mursko Središće kod dječaka dok je kod 7. i 8. razreda titulu najbolje kod djevojčica ponijela OŠ Nedelišće te kod dječaka I. OŠ Čakovec. U konkurenciji srednjih škola kod djevojaka najbrže su bile učenice Ekonomske i trgovačke škole Čakovec dok su kod mladića najbolje trčali učenici Tehničke škole Čakovec.