„Čep odvoji, izlet osvoji“

Halloween u našoj školi
4. studenoga 2022.
Obilježen Dan sjećanja na žrtve Domovinskog rata i Dan sjećanja na žrtvu Vukovara i Škabrnje
17. studenoga 2022.

„Čep odvoji, izlet osvoji“

Javna ustanova za zaštitu prirode Međimurska priroda u suradnji s Udrugom oboljelih od leukemije i limfoma Čakovec organizira humanitarnu i ekološku akciju prikupljanja čepova. Naša škola prijavila se za sudjelovanje  jer ćemo time na ekološki prihvatljiv način prikupljati financijska sredstva za liječenje i pomoć oboljelima od leukemije i limfoma. Dodatna motivacija da se potrudimo prikupiti što više čepova, nagradni je izlet koji možemo osvojiti ako budemo među prve tri škole po količini prikupljenih čepova.

Akcija prikupljanja traje od 9. studenog 2022. do 22. travnja 2023.

Čepove treba odložiti u za to predviđeno mjesto koje se nalazi u holu škole i označeno je nazivom akcije „Čep odvoji, izlet osvoji“.

Čepovi trebaju biti pravilno odvojeni  i čisti. Prikupljati možeš sve vrste plastičnih čepova – od mliječnih proizvoda, bezalkoholnih i alkoholnih pića, omekšivača za rublje, karnistera svih zapremina, ulja za motorna vozila. Čepove je potrebno odvinuti, a ne odrezati s flaša.

Za sve ostale informacije javite se polaznicima grupe Mladi biolozi i voditeljici.