eTwinning European Quality Label

Međunarodni eTwinning projekti
23. lipnja 2023.
Dan sporta
23. lipnja 2023.

eTwinning European Quality Label

Na našu adresu stigla je još jedna sjajna vijest. Prošlogodišnji projekt First Graders Learn English dobitnik je eTwinning European Quality Label – eTwninning oznake kvalitete na europskoj razini!

U projektu su sudjelovale po jedna škola iz Bugarske, Poljske i Španjolske, četiri škole iz Turske i šest škola iz Hrvatske, a ova je oznaka kvalitete veliko priznanje za uložen trud i rad svih sudionika! U našoj školi projekt je provodio učitelj Engleskog jezika Denis Kirić, a u njemu su sudjelovali učenici prvih razreda u OŠ Hodošan i PŠ Palinovec.

Sažetak radova naših učenika i učenica možete pogledati na poveznici https://wakelet.com/wake/2dsNEOxpl4lm88VjEsJNH.