Međunarodna revija filma – Centar za kulturu Čakovec

Nastava TZK na Gradskim bazenima “Marija Ružić” Čakovec
7. ožujka 2023.
Mladi biolozi sudjelovali u žabarenju
14. ožujka 2023.

Međunarodna revija filma – Centar za kulturu Čakovec

U ponedjeljak 6. ožujka svi učenici razredne nastave bili su na Međunarodnoj reviji filma u Čakovcu. U Centru za kulturu pogledali su francuski igrani  film Nikica u potrazi za blagom. Ovaj film spada u obiteljsku komediju koja je naše učenike odvela u savršeni svijet malog Nikice koji uključuje tatu i mamu, njegovu školu i što je najvažnije njegovu hrpu prijatelja. Učenici su sa zanimanjem pratili film. Zaključili su da je film bio pravi izbor za djecu i učiteljice te da je prikazao važnost prijateljstva u našem životu.

Odlazak u kino povezali su s laganom šetnjom središtem grada. Razgledali su Stari grad, Perivoj Zrinski, tržnicu, zgradu Županije, a na kraju su se poigrali na dječjem igralištu. Unatoč hladnom vremenu učenici su uživali u boravku u prirodi. 

Moramo pohvaliti uzorno ponašanje svojih učenika.