Predavanje na temu sigurnijeg Interneta

Postavljena ograda kod PŠ Palinovec
1. veljače 2022.
SAMOTESTIRANJE UČENIKA
9. veljače 2022.

Predavanje na temu sigurnijeg Interneta

Radni tjedan započeo je posjetom. Spomenko Gojsek, kontakt policajac našeg područja ponudio se obilježiti Dan sigurnijeg interneta u našoj matičnoj školi Hodošan. Održao je korisno predavanje  u 3. i 4. razredu, upoznao djecu s varkama i opasnostima koje nose društvene mreže, prezentirao odgovorno ponašanje i  pristojnu komunikaciju preko interneta. Razgovarao je s učenicima o temi cyberbullinga, kao i odgovornog korištenja mobitela i tehnologije. Učenici su puno imali reći o ovoj temi, iznosili su svoje primjere i stavove. Zaključak se nametnuo sam po sebi; zajednička nam je zadaća stvarati odgovorno i sigurno online okruženje za sve.