Projekt ” Veliki za male”

Državni literarni natječaj Napiši pjesmu i osvoji bicikl – Sara Hranjec 4.h, 3. mjesto
23. prosinca 2021.
Čestit Božić i uspješnu 2022. godinu žele vam učenici i djelatnici OŠ Hodošan!
28. prosinca 2021.

Projekt ” Veliki za male”

U sklopu projekta „Veliki za male“, učenici dodatne nastave su ovog prosinca bili vrlo aktivni. Učili su o kulturi i običajima zemalja engleskog govornog područja, te su izradili Christmas crackers. Učitelj Denis Kirić i Škola su osigurali materijal, a učenici su svakog tjedna marljivo radili i pripremali male poklončiće za sve učenike prvih i drugih razreda OŠ Hodošan. Posljednjeg nastavnog dana prije Božića, zajednički su ih podijelili na radost svih mališana. Fotografije možete pogledati na sljedećoj poveznici https://wke.lt/w/s/cOVhjt.