Slovkanje na engleskom jeziku – Spelling Bee

Noć knjige
29. travnja 2022.
Terenska nastava “Po Međimurju”
12. svibnja 2022.

Slovkanje na engleskom jeziku – Spelling Bee

Prošlog su tjedna učenici 4. i 5. razreda matične škole pod vodstvom učitelja Denisa Kirića sudjelovali u prvom razrednom natjecanju u slovkanju na engleskom jeziku – Spelling Bee. U četvrtom je razredu bilo pet, a u petom razredu šest hrabrih sudionika. Svim sudionicima uručena su priznanja i male slatke nagrade. Čestitamo svim sudionicima, a posebno pobjednicima!

5. svibanj, 5.h razred:
1. mjesto – Nikola Kovač
2. mjesto – Kain Hranjec
3. mjesto – Matej Furdi

6. svibanj, 4.h razred:
1. mjesto – Elena Pintač
2. mjesto – Hana Zadravec
3. mjesto – Petar Kuhanec

Nekoliko fotografija s natjecanja možete pogledati na sljedećoj poveznici https://wke.lt/w/s/f8OHF2