Učenici od 5.-8. razreda na terenskoj nastavi u Zagrebu

Terenska nastava “Po Međimurju”
12. svibnja 2022.
Edukativna radionica 4.h
13. svibnja 2022.

Učenici od 5.-8. razreda na terenskoj nastavi u Zagrebu

Konačno… Dočekali smo i taj dan!! Zagreb, stižemo ti!

Prva terenska nastava učenika predmetne nastave nakon 2 godine prošla je u skladu, veselju, uzbuđenju i dobroj energiji. Krenuli smo u 9 sati ispred naše Škole, raspoređeni u 2 autobusa. Prva postaja bila je benzinska postaja kraj Sesveta, gdje smo se okrijepili sendvičima. Jurimo dalje, prema sljedećem cilju. Kazalište Mala scena i predstava Debela dobro su nas nasmijali. Već pomalo gladni, spuštamo se prema centru Zagreba, slijedi nam slobodno vrijeme koje je većina nas iskoristila u domaći rečeno Mekiču. Zadnja postaja; Tehnički Muzej.. Čuli smo o Nikolici prikolici Tesli, drmalo nas se strujom, stavljalo u kavez, i pritom nam je bilo jako zabavno. Spuštali smo se u rudnik, učili o vatrogascima, navirili u Maseratti..Ludnica!

Na busu u povratku druženje i zezanje, vratili smo se kući pjevajući!! Jedva čekamo slijedeći izlet, živimo za to!