Kreativne osmašice na dodjeli modnih Oscara – jedan dodijeljen Neri Košak

Posjet učenika 3. i 4. razreda HE Dubrava
13. svibnja 2023.
Posjet Tanzaniji na satu Geografije
18. svibnja 2023.

Kreativne osmašice na dodjeli modnih Oscara – jedan dodijeljen Neri Košak

I ove školske godine objavljen je natječaj kako bi se učenici osmih razreda potaknuli na oblikovanje odjevnih predmeta putem slobodne likovne tehnike.

Učenice naše škole Karia Veronika Bajan, Nina Horvat, Nera Košak i Stela Krznar okušale su se u tehnici olovke i flomastera te izradile odjevne predmete i prijavile se na natječaj. Prema najboljim crtežima odjevnih predmeta učenice Gospodarske škole Čakovec izradile su originalne crteže odjevnih predmeta i poslani su na natječaj “Postani kreativan” Gospodarske škole Čakovec. Dodjela modnih Oscara i prezentacija modnih kreacija učenika iz petnaest međimurskih osnovnih škola održala se u Gospodarskoj školi Čakovec 25. svibnja 2023. godine. Među njima bile su i učenice naše škole sa svojim mentorom.

Jedan od modnih Oscara dodijeljen je Neri Košak po čijem je crtežu sašivena modna kreacija i prezentirana na modelu.

Ponosni smo na Neru i njezinog mentora Ivana Mladenovića!