Svečano obilježen Dan škole

Read your way to better English
15. lipnja 2023.
Posjet Pročistaču otpadnih voda u Čakovcu
22. lipnja 2023.

Svečano obilježen Dan škole

Posebno svečano i razigrano bilo je u našoj školi u srijedu 14. lipnja 2023.

Učenici, roditelji i učiteljice razredne nastave okušali su se u Igrama bez granica. Odlično su se razgibali na školskom igralištu. Započeli su aerobikom, a nastavili igrama koje su nekad igrali roditelji, djedovi i bake.

Učenici, učitelji i učiteljice te roditelji učenika predmetne nastave prvo su pogledali izložbu učeničkih radova, a potom uživali u priredbi. Pjevalo se, plesalo, recitiralo, glumilo… Gromoglasnim pljeskom publika je nagradila izvođače. Ravnatelj naše škole najuspješnijim učenicima i njihovima mentorima uručio je pohvalnice i zahvalnice.

Priredbi je prisustvovao i načelnik naše općine Miljenko Horvat koji je pohvalio rad škole.