Županijsko natjecanje iz informatike

Radionica mehatronike u našoj školi
19. veljače 2023.
Dan sigurnijeg interneta
20. veljače 2023.

Županijsko natjecanje iz informatike

Na ovogodišnjem Županijskom natjecanju iz Informatike naši učenici ostvarili su odlične rezultate. Učenici su osvojili dva prva mjesta.

Gabrijel Višnjić iz 5. b razreda u kategoriji Digitalne kompetencije (5) osvojio je 1. mjesto,  a Nikola Kovač iz 6. razreda osvojio je 1. mjesto u  kategoriji Digitalne kompetencije (6).  Nakon potvrde službenih rezultata Gabrijel Višnjić pozvan je na državno natjecanje.

Ida Babić iz 5.a osvojila je 13. mjesto u kategoriji Digitalne kompetencije (5).

Samuel Furdi iz 7.b osvojio je 3. mjesto u kategoriji Osnove informatike (7).

Odlični su bili i naši softveraši  Ivana Pozderec (8.b) i Matija Čavlek (8.b) u kategoriji Razvoj softvera čiji rad Spellie je predložen za državno natjecanje. Čestitke učenicima i mentorici Jasminki Horvat.